Nacházite se na staré verzi našeho webu! Nový web neleznete zde
Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge XII. - výsledky

28. 2. 2022
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE XII.

KLIKY do 8 let dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

ZADNÍ DIREKT do 8 let dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK do 8 dívky

1. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

2. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

3. místo

Julie Klímová

Muaythai Chomutov

 

KLIKY do 8 let chlapci

1. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

2. místo

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

3. místo

Matyáš Gábor

Muaythai Olomouc

 

ZADNÍ DIREKT do 8 let chlapci

1. místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

2. místo

Nikolas Novák

Muaythai Chomutov

3. místo

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK do 8 let chlapci

1. místo

Milan Flegr

Hanuman gym

2. místo

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

3. místo

Václav Štaubert

Leonidas gym

 

KLIKY  9-11 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

 

ZADNÍ DIREKT  9-11 let dívky

1. místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Michaela Dostálová

Muaythai Olomouc

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK  9-11 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Michaela Dostálová

Muaythai Olomouc

3. místo

Lea Krásková

Tik Tak Rokycany

 

KLIKY 9-11 let chlapci

1. místo

Vojtěch Foltýn

Schulz gym

2. místo

Jan Diviš

X gym

3. místo

Jonáš Gamart

X gym

 

ZADNÍ DIREKT 9-11 let chlapci

1. místo

Jan Čečák

Schulz gym

2. místo

Karel Pech

Tik Tak Rokycany

3. místo

Jonáš Gamart

X gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 9-11 let chlapci

1. místo

Jan Diviš

X gym

2. místo

Teador Jacuk

Adamas team

3. místo

Miroslav Karásek

Tik Tak Rokycany

 

KLIKY 12-13 let dívky

1. místo

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

3. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ZADNÍ DIREKT 12-13 let dívky

1. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 12-13 let dívky

1. místo

Natálie Klímová

Muaythai Chomutov

2. místo

Linda Poláčková

Leonidas gym

3. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

 

KLIKY 12-13 let chlapci

1. místo

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

3. místo

Jan Bach

Muaythai Chomutov

 

ZADNÍ DIREKT 12-13 let chlapci

1. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

2. místo

Jakub Veselý

Fight club Duchcov

3. místo

Matyáš Ryšina

Schulz gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 12-13 let chlapci

1. místo

Jan Bach

Muaythai Chomutov

2. místo

Sebastian Pup

Lanna gym

3. místo

Karel Waishaupl

Tik Tak Rokycany

 

KLIKY 14-15 let dívky

1. místo

Kozáková Adéla

Leonidas gym

 

ZADNÍ DIREKT 14-15 let dívky

1. místo

Kozáková Adéla

Leonidas gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 14-15 let dívky

1. místo

Kozáková Adéla

Leonidas gym

 

KLIKY 14-15 let chlapci

1. místo

Lukáš Janouš

Lanna gym

2. místo

Matěj Wimmer

Tik Tak Rokycany

3. místo

Duc Anh Nguyen

Leonidas gym

 

ZADNÍ DIREKT 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Wimmer

Tik Tak Rokycany

2. místo + nejlepší technika

Lukáš Janouš

Lanna gym

3. místo

Jan Jihlavec

BT gym Praha

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 14-15 let chlapci

1. místo

Patrik Hrdlička

Fightaréna Slaný

2. místo

Tadeáš Vacek

Leonidas gym

3. místo

Bruno Bárta

Schulz gym

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Březen 2024
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Export ics

Sledujte nás na Facebooku