Nacházite se na staré verzi našeho webu! Nový web neleznete zde
Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge X. - výsledky

15. 11. 2021
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE X.

Kolena do 8 let dívky

1.místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

Alligator jumps do 8 let dívky

1.místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

Kolena do 8 let chlapci

1.místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

2.místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

3.místo

Milan Flégr

Hanuman gym Praha

 

Alligator jumps do 8 let chlapci

1.místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

2.místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

3.místo

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

Kolena 9-11 let dívky

1.místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

2.místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

3.místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

 

Alligator jumps 9-11 let dívky

1.místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

3.místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

 

Kolena 9-11 let chlapci

1.místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

3.místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

Alligator jumps 9-11 let chlapci

1.místo

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

2.místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

3.místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

Kolena 12-13 let dívky

1.místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils

2.místo

Julie Přibylová

Schulz gym

3.místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

 

Alligator jumps 12-13 let dívky

1.místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Julie Přibylová

Schulz gym

3.místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

 

Kolena 12-13 let chlapci

1.místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Jakub Veselý

Fight club Duchcov

3.místo

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

 

Alligator jumps 12-13 let chlapci

1.místo

Tobias Kij

Thaibox Devils

2.místo

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

3.místo

Jakub Veselý

Fight club Duchcov

 

Kolena 14-15 let dívky

1.místo

Eliška Ostrá

Adamas team

2.místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

 

Alligator jumps 14-15 let dívky

1.místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Eliška Ostrá

Adamas team

 

Kolena 14-15 let chlapci

1.místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

2.místo

David Schneider

Gladiators gym Č. Budějovice

3.místo

Bruno Bárta

Schulz gym

 

Alligator jumps 14-15 let chlapci

1.místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

2.místo

David Schneider

Gladiators gym Č. Budějovice

3.místo

Bruno Bárta

Schulz gym

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Březen 2024
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Export ics

Sledujte nás na Facebooku