Nacházite se na staré verzi našeho webu! Nový web neleznete zde
Sledujte nás na sociálních sítích

124 Národní liga v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Praha - VÝSLEDKY

12. 12. 2022
Výsledky 124. Národní ligy v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Praha

124. kolo NLM 10/12/2022 Praha

Ring A – ženy, senioři

 

   

 

1. -57 kg 3*2min

   

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň

Konečná 2:1

Karolína Štěpánová

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

2. -75kg 3*2min

 

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Vostal 3:0

Lukáš Gregušiak

ThaiBoxing gym Zlín

 

 

 

3. -57kg 3*2min

 

 

Eva Truhlářová

X Gym Praha

Truhlářová 3:0

Karolína Poršová

Aplik Muaythai gym

 

 

 

4. -81kg 3*2min

 

 

Yurii Kostynskyi

Yaksha Gym Plzeň

Starý 3:0

Radek Starý

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

5. -75kg 3*2min

pokračuje

 

František Štemberk

BT Gym Praha

Zambaga 3:0

David Zambaga

SFAcademy Č.Budějovice

 

 

 

6. -71kg 3*2min

 

 

Roman Schwarz

SK Centrum bojových sportů Č. Budějovice

Schwarz RSC

Ondřej Maršálek

ThaiBoxing gym Zlín

 

 

 

7. +75kg 3*2min

 

 

Petra Němcová

Gibu-X-gym

Názlerová 3:0

Eva Názlerová

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

8. -71kg 3*2min

 

 

Šimon Horák

Aplik Muaythai gym

Horák 3:0

Lukáš Minařík

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

9. -75kg 3*2min

 

 

Jaroslav Šimek

Bonus gym

Pasák KOH

Jan Pasák

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

10. -71kg 3*2min

 

 

Jakub Marek

Gibu-X-gym

Raginis 2:1

Jiří Raginis

BT Gym Praha

 

 

 

11. -63,5kg 3*2min

 

 

Jiří Kalina

Gladiators gym Milevsko

Kalina RSC

Dominik Helešic

SK Centrum bojových sportů Č.Budějovice

 

 

 

12. -71kg 3*2min

 

 

Filip Janata

Aplik Muaythai gym

Janata 2:1

Michal Hajíček

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

13. -81kg 3*2min

 

 

Jan Martinec

SFAcademy Č.Budějovice

Martinec 3:0

Husein Al Khalidi

Gibu-X-gym

 

 

 

14. -75kg 3*2min

 

Vítěz záspasu č. 5

Jiří Peřina

Hanuman gym Praha

Peřina 3:0

František Štemberk

BT Gym Praha

 

 

 

15. -63,5kg 3*2min

 

 

Adéla Kolínská

Aplik Muaythai gym

Kolínská 3:0

Lucia Galanda

X Gym Praha

 

 

 

16. -60kg 3*2

 

 

Rostislav Buček

SFAcademy Č.Budějovice

Buček 3:0

Evžen KLimov

Adamas team

 

 

 

 

Ring B – junioři, děti

 

1. -30kg 3*1min JB 8/9

Pokračuje

 

Marek Kasík

Fight Aréna Slaný

Kasík 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

2. -60kg 3*2min JB 14/15

Pokračuje

 

Vladislav Khilko

Adamas team

Khilko RSC

Jakub Rožboud

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

3. -46kg 3*1min JB 10/11

pokračuje

 

Martin Vacek

Yaksha gym Plzeň

Udovichenko 3:0

Andrij Udovichenko

Lanna gym

 

 

 

4. -60kg 3*2min JB 16/17

 

 

Lukáš Janouš

Lanna gym

Janouš RSC

Tadeáš Duda

X Gym Praha

 

 

 

5. -44kg 3*1min JB 10/11

 

 

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

Vlk 3:0

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

6. -48kg 3*1,5min JB 12/13

 

 

Dmitro Fizer

Adamas team

Fizer 3:0

Daniil Kramarev

BT Gym Praha

 

 

 

7. -60kg 3*2min JB 14/15

 

 

Šimon Iran

Thaibox Devils Třebíč

Iran 2:1

Marek Šílený

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

8. -34kg 3*1min JB 8/9

 

 

Vojtěch Terela

Tik Tak Rokycany

Terela 2:1

Filip Němeček

Arena Kickbox Brno

 

 

 

9. -75kg 3*2min JB 14/15

 

 

Lukáš Němeček

Yaksha gym Plzeň

Němeček 3:0

Michal Řeháček

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

10. -71kg 3*2min JB 14/15

 

 

Martin Němeček

Arena Kickbox Brno

Němeček 3:0

Patrik Lukač

Tik Tak Rokycany

 

 

 

11. -67kg 3*2min JB 14/18

 

Vítěz zápasu č. 5

Nicolas Wortner

Thaibox Devils Třebíč

Kubín 2:1

Jakub Kubín

CHB Gym

 

 

 

12. -30kg 3*1min JB 8/9

 

 

Lukáš Šimek

Yaksha gym Plzeň

Šimek 3:0

Lukáš Kasík

Fight Aréna Slaný

 

 

 

13. -60kg 3*2min JB 16/17

 

Vítěz zápasu č. 2

René Hrabica

ThaiBoxing gym Zlín

Hrabica 3:0

Vladislav Khilko

Adamas team

 

 

 

14. -30kg 3*1min J/B 8/9

 

Vítěz zápasu č. 1

Petr Komárek

Gladiators gym Č.Budějovice

Kasík 2:1

Marek Kasík

Fight Aréna Slaný

 

 

 

15. -46kg 3*1min JB 10/11

 

Vítěz zápasu č. 3

Kryštof Kremsa

Yaksha Gym Plzeň

Udovichenko 3:0

Andrii Udovichenko

Lanna gym

 

 

 

16. -63,5kg 3*1,5min JB 12/13

 

 

Karel Weishäupl

Tik Tak Rokycany

Menšík 3:0

Matyáš Menšík

Gladiators gym Č.Budějovice

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Březen 2024
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Export ics

Sledujte nás na Facebooku